Agricultural Irrigation and Plastic Piping Systems

Pe Irrigation Pipes

Bitkinin ihtiyaç duyduğu suyun basınçla yağmur şeklinde püskürtüldüğü sistemdir. Eğimli araziler, bağlar, sebze ve meyve bahçelerinin sulanmasında kullanılmaktadır.


Polyethylene Pipes

Yeraltı ve yer üstü içme suyu şebekelerinde, sulama sistemlerinde, yangın suyu sistemlerinde, denizaltı geçiş hatlarında kullanılır.


Drip Irrigation Pipes

Bitkinin günlük su ihtiyacını bitkide aşırı su isteği yaratmadan damla şeklinde verilmesidir. Bağlarda, zeytinliklerde, seralarda, bahçe bitkilerinde uygulanır.


HDPE Corrugated Pipes

Kanalizasyon atık sul ve yapmur sularını uzaklaştırmada, sanayi ve endüstriyel atık su uzaklaştırma hatlarında, evsel atık sularını uzaklaştırmada kullanılır.


PVC Drainage Pipes

Tarımda, istenmeyen suların araziden uzaklaştırılmasında, çamurlu, balçık arazilerin ıslah çalışmalarında, çim spor komplekslerinin altyapısında kullanılır.


PP-R Plumbing Pipes

Bina içi soğuk ve sıcak tesisat sistemlerinde, içme suyu tesisatlarında, kalorifer tesisatlarında, arıtma tesislerinde vb. birçok alanda uygulanmaktadır.


PVC Waste Water Pipes

Yer altı ve yer üstü su taşıma sistemlerinde (şehir, endüstriyel alanlar atık su sistemleri, kanalizasyon, pis su ve atık madde deşarj sistemlerinde kullanılmaktadır.


PVC Spiral Hoses

PVC Spiral Hortumlar her türlü suyun ve kimyevi maddelerin taşınması ve emilmesi işlemlerinde kullanılır. İç yüzeyi düz ve kaygan, kimyasala dayanıklıdır.


Translate »